Обавештење о начину рада Опште болнице

Поштовани,

Обавештавамо Вас да ће једини улаз у Општу болницу „Др Радивој Симоновић“ Сомбор бити као и до сада главни улаз на портирницу из улице Симе Матавуља, на коме ће се обављати тријажа пацијената.

Дозвољено је паркирање на јавној површини у улици Симе Матавуља, Ђуре Салаја и Сарајевској, и ЈКП „Паркинг сервис“ Сомбор ће изузети од наплате паркирања паркинг у Војвођанској улици за потребе паркирања возила запослених у Општој болници „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, као и за потребе пацијената.

Служба цивилне заштите Града Сомбора наставиће обезбеђивање објеката Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор у времену од 7 до 14 часова сваког дана.

Досадашњи режим рада Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор важиће до даљњег.

С поштовањем,

в. д. директора