Превентивни прегледи

У складу са акцијом организовања бесплатних превентивних прегледа, коју је покренуло Министарство здравља Републике Србије, у недељу, дана 03.11.2019. године, у периоду од 08.00 до 16.00 часова, Општа болница „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, улица Војвођанска 75, организује групу превентивних прегледа коју сачињавају:

1. НЕУРОЛОШКИ ПРЕГЛЕДИ,
  2. МАМОГРАФСКИ ПРЕГЛЕДИ,
  3. ОФТАЛМОЛОШКИ ПРЕГЛЕДИ.

Неуролошки прегледи обављаће се у хируршком ендоскопском кабинету, у приземљу зграде Хируршког блока, Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Мамографски прегледи обављаће се у Служби за радиолошку дијагностику, у приземљу зграде Хируршког блока Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Офталмолошки прегледи обављаће се на Очном одељењу, у приземљу зграде Хируршког блока Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

НАПОМЕНА:

Прегледе могу обавити сви заинтересовани грађани, као и они грађани који немају регулисано здравствено осигурање.