Нова донација за Општу болницу Сомбор

У маниру друштвено одговорног пословања, предузеће „ПТМ“ из Шабца донирало је Општој болници „Др Радивој Симоновић“ Сомбор најсавременији транспортер за Одељење за пријем, тријажу и збрињавање ургентних стања и хидрауличну, гинеколошку столицу Акушерском одсеку Одељења за гинекологију и акушерство која је заменила стару, металну столицу која је коришћена преко 30 година.

Похабана и застарела опрема реалност је већине здравствених установа у Србији зато је свака донација значајна за нашу установу. У договору са менаџментом болнице усаглашавају се постављени приоритети са могућностима предузећа које предлаже донацију. Потражња је велика, посебно за занављањем медицинске опреме и медицинског намештаја.