Обавештење о измени времена за посете пацијентима

Министарство здравља Републике Србије је својим дописом од 19. јуна 2023. године укинуло претходну Одлука којом се забрањују посете у здравственим установама на теритосрији Републике Србије. Стога, почевши од четвртка 29. јуна 2023. године, дозвољавају се посете пацијентима у Општој болници „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, и то у трајању од 30 минута, те уз обавезно ношење хируршке заштитне маске. Том приликом дозвољен је улазак само једне особе. Убудуће, посете пацијентима у Општој болници „Др Радивој Симоновић“ Сомбор су дозвољене понедељком и четвртком у периоду 14.00 – 14.30 часова, а под напред наведеним условима. Посете пацијентима су забрањене на одељењима за изолацију и лечење оболелих од вируса COVID-19.