XI састанак Координатора и заменика координатора за акредитацију

Интензиван рад Тимова у процесу акредитације Опште болнице се наставља.

19. јуна 2014. су  представници  агенције за акредитацију Др Гордана Радовановић и Александар Лабус били у посети нашој болници. Анализиран је досадашњи рад Тимова дате сугестије за наставак  рада и припрему за самооцењивање. Следећа посета представника АЗУС-а најављена је за крај јула или почетак августа.

01.jула 2014. године одржан је XI састанак Координатора и заменика координатора за акредитацију са  вођама Тимова за самооцењивање у процесу акредитације Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.
Вође тимова су презентовале досадашњи рад, потешкоће са којима се сусрећу као и процедуре које су израђене и припремљене за усвајање. До сада је написано преко 250 процедура а велики број је још у изради. На састанку су дефинисане опште процедуре за све тимове и њихова дистрибуција након усвајања.

До 15. јула треба да буде с одржан астанак Тима за усвајање процедура и њихова евиденција.

Заменик координатора за акредитацију

Евица Вулић