Превентивни прегледи дана 25.02.2018. године

У складу са акцијом бесплатних превентивних прегледа коју је покренуло Министарство здравља Републике Србије дана 25.02.2018. године у периоду од 08.00 до 16.00 часова Општа болница „Др Радивој Симоновић“ Сомбор организује следеће прегледе:

1. ОФТАЛМОЛОШКИ ПРЕГЛЕДИ

2. КАРДИОЛОШКИ ПРЕГЛЕДИ

3. ШЕЋЕР У КРВИ

4. ТУМОР МАРКЕРИ – (простате и јајника)

Офтламлошки прегледи, прегледи шећера у крви и тумор маркери (простате и јајника) обављаће се само у згради Специјалистичких амбуланти Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, улица Војвођаска 75.

Кардиолошки прегледи обављаће се на два пункта и то:

1. У Амбуланти за кардиоваскуларне и реуматолошке болести, улица Мирна 3, Сомбор и

2. У згради Специјалистичких амбулатни Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, улица Војвођанска 75.

Напомињемо да ће се за наведене прегледе који ће се обављати у згради Специјалистичких амбуланти улазити на капију Специјалистичких амбуланти из Војвођанске улице.

Прегледе могу да обаве сви заинтересовани грађани као и сви они грађани који немају регулисано здравствено осигурање.