По огласу број 24.-4865/2020, расписаном и објављеном дана 10. септембра 2020. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор за пријем у радни однос на ОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ, а који је измењен актом број 24.-4865/20201 од 17. септембра 2020. године, изабрана је следећа кандидаткиња:

• ДАНИЕЛА ВРАБЧЕЊАК, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Одељењу за урологију, Сектор за хируршке гране, због замене запослене која је привремено спречена за рад – најдуже до њеног повратка са боловања односно породиљског одсуства и одсуства са рада ради неге детета,

као кандидат који у потпуности испуњава услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Изабрана кандидаткиња Даниела Врабчењак је дужна да у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs) Одсеку за кадровске послове достави лекарско уверење о здравственој способности за обављање напред наведених послова издато од стране органа надлежног за медицину рада (Службе/ Института за медицину рада/ Завода за здравствену заштиту радника.

Уколико изабрана кандидаткиња Даниела Врабчењак буде испуњавала здравствене услове потребне за обављање напред наведених послова, са изабраном кандидаткињом Даниелом Врабчењак ће се засновати радни однос закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрана кандидаткиња бити лично контактирана од стране Одсека за кадровске послове.