По огласу број 26.-4286/2020-1, расписаном и објављеном дана 07. августа 2020. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор за пријем у радни однос на ОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ изабран је следећи кандидат:

• КАРЛО ФЕХЕР, за обављање послова ПОРТИРА У ПОСЕБНИМ УСЛОВИМА РАДА – НА ОДЕЉЕЊУ ЗА ПСИХИЈАТРИЈУ у Одсеку возног парка и обезбеђења при Одељењу за техничке послове, Служба за техничке и друге послове, због повећаног обима посла а на период највише до 3 (три) месеца,

као кандидат који у потпуности испуњава услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Изабрани кандидат Карло Фехер је дужан да у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs) Одсеку за кадровске послове достави лекарско уверење о здравственој способности за обављање напред наведених послова издато од стране органа надлежног за медицину рада (Службе/ Института за медицину рада/ Завода за здравствену заштиту радника) ради чијег издавања је потребно урадити и проверу психофизичке способности кандидата за рад са психијатријским пацијентима.

Уколико изабрани кандидати Карло Фехер буде испуњавао здравствене услове потребне за обављање напред наведених послова, са изабраним кандидатом Карлом Фехером ће се засновати радни однос закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрани кандидат бити лично контактиран од стране Одсека за кадровске послове.

Кандидат који се јавио на оглас има право увида у огласни материјал у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs), те, уколико су незадовољни овом одлуком, у истом року има право приговора вршиоцу дужности директора Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.