По огласу број 24.-2721/2020, расписаном и објављеном дана 14. маја 2020. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на ОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ, изабрани су следећи кандидати:

• ЗОРАНА ЏОЛИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране, због повећаног обима посла, а на период највише до три (3) месеца,

• ДРАГАНА РАДАНОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране, због повећаног обима посла, а на период највише до три (3) месеца,

• САЊА МАРИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране, због повећаног обима посла, а на период највише до три (3) месеца,

• КРИСТИНА ЛИВАДА, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Одељењу за ортопедску хирургију и трауматологију, Сектор за хируршке гране, због замене запослене која је привремено спречена за рад – до њеног повратка са боловања,

• АЊА ПАВЛОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара у интензивној нези нивоа 2 на Одељењу за анестезију, реаниматологију и интензивну терапију, Сектор за заједничке медицинске делатности, због замене запослене која је привремено спречена за рад – до њеног повратка са боловања,

• АЛЕКСАНДРА РАДАКОВИЋ, за обављање послова лабораторијског техничара у дијагностици у Служби за снабдевање крвљу и крвним продуктима, Сектор за заједничке медицинске делатности, због замене запослене која користи право на породиљско одсуство и одсуство са рада ради неге детета – до њеног повратка, а најдуже до закључно са 13. децембром 2020. године,

као кандидати који у потпуности испуњавају услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Остали пријављени кандидати су доставили непотпуне пријаве, односно не испуњавају потребне услове за заснивање радног односа који су захтевани Огласом, те су њихове пријаве одбијене.

Сви изабрани кандидати су дужни да у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs) Одсеку за кадровске послове доставе лекарско уверење о здравственој способности за обављање напред наведених послова издато од стране органа надлежног за медицину рада (Службе/ Института за медицину рада/ Завода за здравствену заштиту радника).

Уколико изабрани кандидати буду испуњавали здравствене услове потребне за обављање напред наведених послова, са изабраним кандидатима ће се засновати радни однос закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрани кандидати бити лично контактирани од стране Одсека за кадровске послове.