По огласу број 24.-6250/2019, расписаном и објављеном дана 17. октобра 2019. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на ОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ, изабрани су следећи кандидати:

• ДР МИЛЕНА ЉЕВАЈА, за обављање послова доктора медицине на Одељењу за плућне болести, Сектор за интернистичке гране, због замене одсутне запослене, најдуже до њеног повратка са породиљског одсуства и одсуства са рада ради неге детета, али не дуже од закључно са 03. априлом 2020. године

• ДР МИХАЕЛА ЏЕБА, за обављање послова доктора медицине на Очном одељењу, Сектор за хируршке гране, због повећаног обима посла, а на период до шест (6) месеци

као кандидати који у потпуности испуњавају услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Изабране кандидаткиње др Милена Љеваја и др Михаела Џеба су дужне да у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs) Одсеку за кадровске послове доставе лекарско уверење о здравственој способности за обављање напред наведених послова издато од стране органа надлежног за медицину рада (Службе/ Института за медицину рада/ Завода за здравствену заштиту радника).

Уколико изабране кандидаткиње др Милена Љеваја и др Михаела Џеба буду испуњавале здравствене услове потребне за обављање напред наведених послова, са изабраним кандидаткињама др Миленом Љеваја и др Михаелом Џеба ће се засновати радни однос закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабране кандидаткиње бити лично контактиране од стране Одсека за кадровске послове.