Оглас за пријем у радни однос

Расписује се:

О Г Л А С

За пријем у радни однос на ОДРЕЂЕНО време са пуним радним временом ДВОЈЕ (2) ДОКТОРА МЕДИЦИНЕ за обављање послова:

1. ДОКТОРА МЕДИЦИНЕ на Одељењу за плућне болести, Сектор за интернистичке гранеЈЕДАН (1) ИЗВРШИЛАЦ, због замене одсутне запослене, најдуже до њеног повратка са породиљског одсуства и одсуства са рада ради неге детета, али не дуже од закључно са 03. априлом 2020. године, односно

2. ДОКТОРА МЕДИЦИНЕ на Очном одељењу, Сектор за хируршке гранеЈЕДАН (1) ИЗВРШИЛАЦ, због повећаног обима посла, а на период до шест (6) месеци.

* * * * * * * * * * * * * * * *

Поред општих услова предвиђених законом кандидат приликом пријављивања на оглас за обављање послова под тачкама I.1.-I.2. треба да испуњава и следеће услове:

• завршено високо образовање, и то:

• на интегрисаним академским студијама из области медицинских наука, по пропису који уређује високо образовање, почев од 10. септембра 2005. године, односно

• на основним студијама из области медицинских наука у трајању од најмање пет година, по пропису који је уређивао високо образовање до 10. септембра 2005. године.

Потребна додатна знања/ испити/ радно искуство за обављање послова под тачкама I.1.- I.2.:

• положен стручни испит за звање доктора медицине

• поседовање лиценце за обављање послова доктора медицине издате од стране Лекарске коморе Србије

• најмање шест месеци радног искуства у звању доктора медицине.

Потребан степен стручне спреме за обављање послова под тачкама I.1.- I.2.: VII/1

* * * * * * * * * * * * * * * *

Приликом пријављивања на оглас за обављање послова под тачкама I.1.- I.2. потребно је доставити:

• молбу у којој су прецизно наведени контакт подаци и назив послова за које се кандидат пријављује

• оверену фотокопију дипломе о завршеном високом образовању из области медицинских наука, и то:

• на интегрисаним академским студијама из области медицинских наука за звање доктора медицине, по пропису који уређује високо образовање, почев од 10. септембра 2005. године, односно

• на основним студијама из области медицинских наука у трајању од најмање пет година за звање доктора медицине, по пропису који је уређивао високо образовање до 10. септембра 2005. године

• оверену фотокопију уверења о положеном стручном испиту за звање доктора медицине

• оверену фотокопију лиценце/ решења о постојању услова за издавање лиценце за самосталан рад на пословима доктора медицине издате од стране Лекарске коморе Србије

• уверење Националне службе за запошљавање о кретању на евиденцији лица која траже запослење – не старије од 8 дана од дана расписивања огласа

• доказ о промени презимена у складу са приложеном документацијом, уколико је дошло до промене – оверену фотокопију извода из матичне књиге рођених или извода из матичне књиге венчаних

• доказ да се против кандидата не води кривични поступак (уверење надлежног суда) – не старије од 6 месеци од дана расписивања огласа

• доказ да кандидат није осуђиван за кривична дела (уверење надлежне полицијске управе или полицијске станице) – не старије од 6 месеци од дана расписивања огласа

• потврду о спроведеној имунизацији/ вакциналном статусу или оверену фотокопију вакциналног картона

• кратку биографију (Curriculum Vitae – CV)

Кандидати који су се јавили на оглас могу бити позвани на разговор ради пружања додатних података који могу бити важни за одлуку о пријему (претходно искуство у раду, просечна оцена у току школовања, додатно образовање или оспособљеност, дужина трајања школовања, итд.).

Одлука о избору кандидата биће објављена на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, www.bolnicasombor.org.rs у року од од 30 дана од дана закључења огласа.

Одабрани кандидати су дужни да пре заснивања радног односа доставе лекарско уверење о здравственој способности за обављање послова за које су изабрани. Уколико кандидат у остављеном року не достави или не може да достави уверење о здравственој способности исти ће бити одбијен, а вршилац дужности директора Опште болнице ће под истим условима одабрати другог кандидата који се пријавио и испуњава услове по Огласу.

Рок за подношење пријава је 8 (осам) дана од дана објављивања огласа на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор.

Пријаве на оглас са потребном документацијом доставити препорученом пошиљком или путем курирске службе на адресу:

Општа болница „Др Радивој Симоновић“ Сомбор

ул. Војвођанска бр. 75

25000 Сомбор,

уз напомену „за оглас за доктора медицине“ или лично преко Службе протокола у Управној згради – соба бр.12.

Неблаговремене, недозвољене и непотпуне пријаве и пријаве које нису потписане од стране кандидата као и уз које нису приложени сви потребни докази неће се узимати у разматрање.

По окончању огласа предата документа се неће враћати кандидатима.

Текст огласа можете преузети у одељку Радни односи. Оглас је активан у периоду 18.10.2019. – 25.10.2019.

Вршилац дужности директора Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор

др Драган Растовић