По огласу број 24.-5125/2019, расписаном и објављеном дана 16. септембра 2019. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ на упражњена радна места по Правилнику o организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор бр. 29.-2025/2018 од 13. априла 2018. године са припадајућим Правилником о I изменама и допунама Правилника о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор број 31.582/2019 од 10. јануара 2019. године и Правилником о II изменама и допунама Правилника о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор број 31.-1151/2019 од 01. марта 2019. године, Правилником о III изменама и допунама Правилника о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор број 31.-1866/2019 од 03. априла 2019. године, Правилником о IV изменама и допунама Правилника о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор број 25.4395/2019 од 09. августа 2019. године и Правилником о V изменама и допунама Правилника о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор број 25.4610/2019 од 21. августа 2019. године (у даљем тексту: Правилник), изабрани су следећи кандидати:

• ДР НЕБОЈША КРИЧКОВИЋ, за обављање послова доктора медицине на Одељењу за неурологију, Сектор за интернистичке гране,

• ДР ЉУБОМИР ЦВЕТИЋ, за обављање послова доктора медицине на Одељењу за ортопедску хирургију и трауматологију, Сектор за хируршке гране,

• ДР НИКОЛИНА ВУЛЕВИЋ, за обављање послова доктора медицине на Одељењу за ухо, грло и нос, Сектор за хируршке гране,

• ЗОРИЦА СОВИЉ, за обављање послова вишег радиолошког техничара у дијагностици у Служби за радиолошку дијагностику, Сектор за заједничке медицинске делатности,

• КОСАНА ЗИНАЈИЋ, за обављање послова вишег радиолошког техничара у дијагностици у Служби за радиолошку дијагностику, Сектор за заједничке медицинске делатности,

• МИЛАНА ЉУБОЈЕВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране,

• ТИЈАНА СТОЈАНОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране,

• ДАЈАНА РАДИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Одељењу за неурологију, Сектор за интернистичке гране,

• ЈОВАНА БОРТНИК, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Одељењу за хирургију, Сектор за хируршке гране,

• НИКОЛИНА ЗЕТОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара у интензивној нези нивоа 2 на Одељењу за анестезију, реаниматологију и интензивну терапију, Сектор за заједничке медицинске делатности,

• НЕМАЊА МАРИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара у интензивној нези нивоа 2 на Одељењу за анестезију, реаниматологију и интензивну терапију, Сектор за заједничке медицинске делатности,

• РУЖИЦА ОБРАДОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара у интензивној нези нивоа 2 на Одељењу за анестезију, реаниматологију и интензивну терапију, Сектор за заједничке медицинске делатности,

• АНЂЕЛКА СТАНИЋ, за обављање послова спремача/ спремачице просторија у којима се пружају здравствене услуге у Одсеку за одржавање хигијене при Одељењу за санитарни надзор, одржавање хигијене и заштиту животне средине, Служба за техничке и друге послове,

• НЕВЕНКА ПРУГИНИЋ, за обављање послова спремача/ спремачице просторија у којима се пружају здравствене услуге у Одсеку за одржавање хигијене при Одељењу за санитарни надзор, одржавање хигијене и заштиту животне средине, Служба за техничке и друге послове,

као кандидати који у потпуности испуњавају услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Пошто изабрани кандидати у својим персоналним досијеима који се већ воде у Одсеку за кадровске послове имају приложен важећи доказ о испуњености здравствених услова за обављање напред наведених послова, радни однос са истима ће се засновати закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрани кандидати бити лично контактирани од стране Одсека за кадровске послове.