По огласу број 24.-4260/2019, расписаном и објављеном дана 02. августа 2019. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на ОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ, изабрани су следећи кандидати:

• НАТАША РИБИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима – терапијске на Одељењу за неурологију, Сектор за интернистичке гране, због повећаног обима посла, а на период до три (3) месеца,

• МЛАДЕН ОЛУЈИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима – терапијске на Одељењу за неурологију, Сектор за интернистичке гране, због повећаног обима посла, а на период до три (3) месеца,

• МИЛЕНА ШЕФЕЛ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара у операционој сали на Одељењу за урологију, Сектор за хируршке гране, због повећаног обима посла, а на период до три (3) месеца,

• АЊА РОНЧЕВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара у операционој сали на Очном одељењу, Сектор за хируршке гране, због повећаног обима посла, а на период до три (3) месеца,

• ВУЈАДИН МАЈЕРСКИ, за обављање послова техничара инвестиционог и техничког одржавања и одржавања уређаја и опреме – електромеханичара у Одсеку за електротехничко одржавање при Одељењу за техничке послове, Служба за техничке и друге послове, због повећаног обима посла, а на период до шест (6) месеци,

• СРЂАН МАЛБАША, за обављање послова возача санитетског возила у болничким установама – хитан транспорт у Одсеку возног парка и обезбеђења при Одељењу за техничке послове, Служба за техничке и друге послове, због замене одсутног запосленог, најдуже до његовог повратка са боловања,

• МОНИКА МОЛНАР, за обављање послова спремача/ спремачице просторија у којима се пружају здравствене услуге у Одсеку за одржавање хигијене при Одељењу за санитарни надзор, одржавање хигијене и заштиту животне средине, Служба за техничке и друге послове, због повећаног обима посла, а на период до три (3) месеца,

као кандидати који у потпуности испуњавају услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Изабрани кандидати Ања Рончевић, Вујадин Мајерски, Срђан Малбаша и Моника Молнар су дужни да у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs) Одсеку за кадровске послове доставе лекарско уверење о здравственој способности за обављање одговарајућих послова, у складу са овом одлуком, издато од стране органа надлежног за медицину рада (Службе/ Института за медицину рада/ Завода за здравствену заштиту радника).

Уколико изабрани кандидати Ања Рончевић, Вујадин Мајерски, Срђан Малбаша и Моника Молнар буду испуњавали здравствене услове потребне за обављање напред наведених послова, са изабраним кандидатима Ањом Рончевић, Вујадином Мајерски, Срђаном Малбаша и Моником Молнар ће се засновати радни однос закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрани кандидати бити лично контактирани од стране Одсека за кадровске послове.