По огласу број 24.-3980/2019, расписаном и објављеном дана 16. јула 2019. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ на упражњенo раднo местo по Правилнику o организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор бр. 29.-2025/2018 од 13. априла 2018. године, Правилнику о II изменама и допунама Правилника o организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор бр. 31.-1151/2019 од 01. марта 2019. године и Правилнику о III изменама и допунама Правилника o организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор бр. 31-1866/2019 од 03. априла 2019. године (у даљем тексту: Правилник), изабран je следећи кандидат:

• ХОМА АНДРЕЈА, за обављање послова вишег радиолошког техничара у дијагностици у Служби за радиолошку дијагностику, Сектор за заједничке медицинске делатности,

као кандидат који у потпуности испуњава услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

По огласу број 24.-3980/2019, расписаном и објављеном дана 16. јула 2019. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на ОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ за обављање послова техничара инвестиционог и техничког одржавања и одржавања уређаја и опреме – електромеханичара у Одсеку за електротехничко одржавање односно возача санитетског возила у болничким установама – хитан транспорт у Одсеку возног парка и обезбеђења се није пријавио ни један кандидат па се нису стекли услови за избор кандидата.

Пошто изабрана кандидаткиња у свом персоналном досијеу који се већ води у Одсеку за кадровске послове има приложен важећи доказ о испуњености здравствених услова за обављање напред наведених послова, радни однос са истом ће се засновати закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрана кандидаткиња бити лично контактирана од стране Одсека за кадровске послове.

Изабеана кандидаткиња има право увида у огласни материјал у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs), те, уколико је незадовољна овом одлуком, у истом року има право приговора вршиоцу дужности директора Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Ову одлуку објавити на интернет презентацији и огласној табли Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, те копију исте доставити организационој јединици за коју се врши пријем кандидата у радни однос по предметном огласу.