По огласу број 01.-3668/2019-1, расписаном и објављеном дана 03. јула 2019. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на ОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ, изабран је кандидат:

• НЕМАЊА МИЛИЋ, за обављање послова вишег радиолошког техничара у дијагностициОдсека за интервентну кардиологију на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране, због повећаног обима посла, а на период до шест (6) месеци,

као кандидат који у потпуности испуњава услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Изабрани кандидат Немања Милић је дужан да у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs) Одсеку за кадровске послове достави лекарско уверење о здравственој способности за обављање напред наведених послова издато од стране органа надлежног за медицину рада (Службе/ Института за медицину рада/ Завода за здравствену заштиту радника).

Уколико изабрани кандидат Немања Милић буде испуњавао здравствене услове потребне за обављање напред наведених послова, са изабраним кандидатом Немањом Милићем ће се засновати радни однос закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрани кандидат бити лично контактиран од стране Одсека за кадровске послове.