По огласу број 29.-2588/2019, расписаном и објављеном дана 09. маја 2019. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на ОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ, изабрани су следећи кандидати:

• ЛИДИЈА АНЂЕЛОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара у амбуланти на Одељењу за неурологију, Сектор за интернистичке гране, због замене одсутног запосленог, најдуже до његовог повратка на своје послове, али не дуже од закључно са 11. августом 2019. године,

• АЊА КУЦУРСКИ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Одељењу за хирургију, Сектор за хируршке гране, због замене одсутне запослене, најдуже до њеног повратка на своје послове, али не дуже од закључно са 31. октобром 2019. године,

• САШКА БОБАНАЦ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара у гинекологији и акушерству на Одељењу за гинекологију и акушерство, Служба за гинекологију и акушерство, због замене одсутне запослене, с тим да ће тако заснован радни однос трајати најдуже до повратка одсутне запослене са одсуства са рада ради неге детета али не дуже од закључно са 14. септембром 2019. године,

као кандидатиње које у потпуности испуњавају услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Изабране кандидаткиње Лидија Анђеловић, Ања Куцурски и Сашка Бобанац су дужне да у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs) Одсеку за кадровске послове доставе лекарско уверење о здравственој способности за обављање напред наведених послова издато од стране органа надлежног за медицину рада (Службе/ Института за медицину рада/ Завода за здравствену заштиту радника).

Уколико изабране кандидаткиње Лидија Анђеловић, Ања Куцурски и Сашка Бобанац буду испуњавале здравствене услове потребне за обављање напред наведених послова, са изабраним кандидаткињама Лидијом Анђеловић, Ањом Куцурски и Сашком Бобанац ће се засновати радни однос закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабране кандидаткиње бити лично контактиране од стране Одсека за кадровске послове.