Оглас за пријем у радни однос

Објављен је:

О  Г  Л  А  С

За пријем у радни однос на НЕОДРЕЂЕНО време са пуним радним временом ТРОЈЕ (3) ДОКТОРА МЕДИЦИНЕ за обављање послова:

1. ДОКТОРА МЕДИЦИНЕ на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране – ЈЕДАН (1) ИЗВРШИЛАЦ, на упражњено радно место по Правилнику, односно
  2. ДОКТОРА МЕДИЦИНЕ на Одељењу за анестезију, реаниматологију и интензивну терапију, Сектор за заједничке медицинске делатности – ЈЕДАН (1) ИЗВРШИЛАЦ, на упражњено радно место по Правилнику, односно
  3. ДОКТОРА МЕДИЦИНЕ у Служби за радиолошку дијагностику, Сектор за заједничке медицинске делатности – ЈЕДАН (1) ИЗВРШИЛАЦ, на упражњено радно место по Правилнику.

Поред општих услова предвиђених законом кандидат приликом пријављивања на оглас за обављање послова под тачкама I.1.-I.3. треба да испуњава и следеће услове:

• завршено високо образовање, и то:
    • на интегрисаним академским студијама из области медицинских наука, по пропису који уређује високо образовање, почев од 10. септембра 2005. године – за звање доктора медицине, односно
    • на основним студијама из области медицинских наука у трајању од најмање пет година– за звање доктора медицине, по пропису који је уређивао високо образовање до 10. септембра 2005. године.

Потребна додатна знања/ испити/ радно искуство за обављање послова под тачкама I.1.- I.3.:

• положен стручни испит за звање доктора медицине
  • поседовање лиценце за обављање послова доктора медицине издате од стране Лекарске коморе Србије
  • најмање шест месеци радног искуства у звању доктора медицине.

Потребан степен стручне спреме за обављање послова под тачкама I.1.- I.3.: VII/1

Приликом пријављивања на оглас за обављање послова под тачкама I.1.- I.3. потребно је доставити:

‒ молбу у којој су прецизно наведени контакт подаци и назив послова за које се кандидат пријављује

‒ оверену фотокопију дипломе о завршеном високом образовању из области медицинских наука, и то:

• на интегрисаним академским студијама из области медицинских наука за звање доктора медицине, по пропису који уређује високо образовање, почев од 10. септембра 2005. године, односно
    • на основним студијама из области медицинских наука у трајању од најмање пет година за звање доктора медицине, по пропису који је уређивао високо образовање до 10. септембра 2005. године

‒ оверену фотокопију уверења о положеном стручном испиту за звање доктора медицине

‒ уверење Националне службе за запошљавање о кретању на евиденцији лица која траже запослење – не старије од 8 дана од дана расписивања огласа

‒ доказ о промени презимена у складу са приложеном документацијом, уколико је дошло до промене – оверену фотокопију извода из матичне књиге рођених или извода из матичне књиге венчаних

‒ доказ да се против кандидата не води кривични поступак (уверење надлежног суда) – не старије од 6 месеци од дана расписивања огласа

‒ доказ да кандидат није осуђиван за кривична дела (уверење надлежне полицијске управе или полицијске станице) – не старије од 6 месеци од дана расписивања огласа

‒ кратку биографију (Curriculum Vitae – CV)

Кандидати који су се јавили на оглас могу бити позвани на разговор ради пружања додатних података који могу бити важни за одлуку о пријему (претходно искуство у раду, просечна оцена у току школовања, додатно образовање или оспособљеност, дужина трајања школовања, итд.).

Пријавом на оглас кандидат даје своју сагласност за обраду података о личности у сврхе избора за пријем у радни однос. Подаци се не могу користитн у друге сврхе.

Одлука о избору кандидата биће објављена на интернет презентацији Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор, www.bolnicasombor.org.rs у року од од 30 дана од дана закључења огласа.

Одабрани кандидат је дужан да пре заснивања радног односа достави лекарско уверење о здравственој способности за обављање послова на које је изабран. Уколико кандидат у остављеном року не достави или не може да достави уверење о здравственој способности исти ће бити одбијен, а в.д. директора Опште болнице ће под истим условима одабрати другог кандидата који се пријавио и испуњава услове по Огласу.

Одабраном кандидату ће уговором о раду бити одређен пробни рад у трајању од 3 (ТРИ) месеца.

Рок за подношење пријава је 09. ЈАНУАР 2019. године.

Пријаве на оглас са потребном документацијом доставити препорученом пошиљком или путем курирске службе на адресу:

Општа болница „др Радивој Симоновић“ Сомбор

ул. Војвођанска бр. 75

25000 Сомбор,

уз напомену „за оглас за доктора медицине“ или лично преко Службе протокола у Управној згради – соба бр.12.

Неблаговремене и недозвољене пријаве као и пријаве уз које нису приложени сви потребни докази неће се узимати у разматрање. По окончању огласа предата документа се неће враћати кандидатима.

Текст огласа можете преузети у одељку Радни односи.
Оглас је активан у периоду 27.12.2018. – 09.01.2019.

Вршилац дужности директора
Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор