Оглас за пријем у радни однос

Објављен је:

О Г Л А С

За пријем у радни однос на НЕОДРЕЂЕНО време са пуним радним временом ЈЕДНЕ (1) МЕДИЦИНСКЕ СЕСТРЕ-ТЕХНИЧАРА ИЛИ ПЕДИЈАТРИЈСКЕ СЕСТРЕ-ТЕХНИЧАРА за обављање послова:

1. МЕДИЦИНСКЕ СЕСТРЕ/ ТЕХНИЧАРА НА ОСТАЛИМ БОЛНИЧКИМ ОДЕЉЕЊИМА на Дечијем одељењу, Служба за педијатријуЈЕДАН (1) ИЗВРШИЛАЦ, на упражњено радно место по Правилнику.

* * * * * * * * * * * * * * * *

Поред општих услова предвиђених законом кандидат приликом пријављивања на оглас за обављање послова под тачком I.1. треба да испуњава и следеће услове:

• завршено средње образовање за образовни профил медицинска сестратехничар или педијатријска сестра-техничар.

Потребна додатна знања/ испити/ радно искуство за обављање послова под тачком I.1.:

• положен стручни испит за звање медицинска сестратехничар или педијатријска сестра-техничар

• поседовање лиценце за обављање послова медицинске сестретехничара или педијатријске сестре-техничара издате од стране Коморе медицинских сестара и здравствених техничара Србије

• најмање шест месеци радног искуства у звању медицинска сестра-техничар односно педијатријска сестра-техничар.

Потребан степен стручне спреме за обављање послова под тачком I.1.: IV

Посебни услови за рад на пословима под тачком I.1.:

• рад у сменама

* * * * * * * * * * * * * * * *

Приликом пријављивања на оглас за обављање послова под тачком I.1. потребно је доставити:

• молбу у којој су прецизно наведени контакт подаци и назив послова за које се кандидат пријављује

• оверену фотокопију дипломе о завршеном средњем образовању за образовни профил медицинска сестра-техничар или педијатријска сестра-техничар

оверену фотокопију уверења о положеном стручном испиту за звање медицинска сестра-техничар или педијатријска сестра-техничар

оверену фотокопију лиценце за самосталан рад на пословима медицинске сестре-техничара или педијатријске сестре-техничара издате од стране Коморе медицинских сестара и здравствених техничара Србије

уверење Националне службе за запошљавање о кретању на евиденцији лица која траже запослење – не старије од 8 дана од дана расписивања огласа

доказ о промени презимена у складу са приложеном документацијом, уколико је дошло до промене – оверену фотокопију извода из матичне књиге рођених или извода из матичне књиге венчаних

доказ да се против кандидата не води кривични поступак (уверење надлежног суда) – не старије од 6 месеци од дана расписивања огласа

доказ да кандидат није осуђиван за кривична дела (уверење надлежне полицијске управе или полицијске станице) – не старије од 6 месеци од дана расписивања огласа

• кратку биографију (Curriculum Vitae – CV)

Кандидати који су се јавили на оглас могу бити позвани на разговор ради пружања додатних података који могу бити важни за одлуку о пријему (претходно искуство у раду, просечна оцена у току школовања, додатно образовање или оспособљеност, дужина трајања школовања, итд.).

Пријавом на оглас кандидат даје своју сагласност за обраду података о личности у сврхе избора за пријем у радни однос. Подаци се не могу користитн у друге сврхе.

Одлука о избору кандидата биће објављена на интернет презентацији Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор, www.bolnicasombor.org.rs у року од од 30 дана од дана закључења огласа.

Одабрани кандидат је дужан да пре заснивања радног односа достави лекарско уверење о здравственој способности за обављање послова на које је изабран. Уколико кандидат у остављеном року не достави или не може да достави уверење о здравственој способности исти ће бити одбијен, а вршилац дужности директора Опште болнице ће под истим условима одабрати другог кандидата који се пријавио и испуњава услове по Огласу.

Одабраном кандидату ће уговором о раду бити одређен пробни рад у трајању од 3 (ТРИ) месеца.

Рок за подношење пријава је 8 (осам) дана од дана објављивања огласа на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор.

Пријаве на оглас са потребном документацијом доставити препорученом пошиљком или путем курирске службе на адресу:

Општа болница „др Радивој Симоновић“ Сомбор

ул. Војвођанска бр. 75

25000 Сомбор,

уз напомену „за оглас за медицинску/ педијатријску сестру“ или лично преко Службе протокола у згради Управе – соба бр.12.

Неблаговремене и недозвољене пријаве и пријаве које нису потписане од стране кандидата као и уз које нису приложени сви потребни докази неће се узимати у разматрање.

По окончању огласа предата документа се неће враћати кандидатима.

Текст огласа можете преузети у одељку Радни односи.
Оглас је активан у периоду 05.10.2018. – 12.10.2018.

Вршилац дужности директора
Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор