По огласу број 29.-6129/2018, расписаном и објављеном дана 05. септембра 2018. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ на упражњена радна места по Правилнику о организацији и систематизацији послова Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор бр. 292025/2018 од 13. априла 2018. године (у даљем тексту: Правилник), који је измењен актом број 29.-6129/20181 од 11. септембра 2018. године, изабрани су следећи кандидати:

• ДР МИЛОШ ЈАНДРИЋ, за обављање послова доктора медицине на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране,

• ДР БОЈАН ЂУРИЦА, за обављање послова доктора медицине на Одељењу за хирургију, Сектор за хируршке гране,

• ДР РАДОШ ПРОДАНОВ, за обављање послова доктора медицине на Одељењу за ортопедску хирургију и трауматологију, Сектор за хируршке гране,

• ДР ДРАГАН СТРГАР, за обављање послова доктора медицине на Одељењу за гинекологију и акушерство, Служба за гинекологију и акушерство,

• ДР ДУЊА ЦИМЕША, за обављање послова доктора медицине на Одељењу за пријем, тријажу и збрињавање ургентних стања, Сектор за заједничке медицинске делатности,

• ДР АНА РАДОНИЋ, за обављање послова доктора медицине у Служби за радиолошку дијагностику, Сектор за заједничке медицинске делатности,

• ТИЈАНА СЕЧУЈСКИ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на интензивној нези нивоа 2 – Одсека за интензивну терапију кардиолошких болесника на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране,

• НАТАША МИЛЕНКОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на интензивној нези нивоа 2 – Одсека за интензивну терапију кардиолошких болесника на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране,

• ДИЈАНА ХАЈНАЛ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Интерном одељењу, Сектор за интернистичке гране,

• НАТАША АНЂЕЛКОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на инфективном одељењу на Одељењу за инфективне болести, Сектор за интернистичке гране,

• ИВАНА МИКОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Одељењу за плућне болести, Сектор за интернистичке гране,

• ЈЕЛЕНА ЛЕКОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на осталим болничким одељењима на Одељењу за хирургију, Сектор за хируршке гране,

• САНДРА ЧОВИЋ, за обављање послова медицинске сестре/ техничара на интензивној нези нивоа 2 на Одељењу за анестезију, реаниматологију и интензивну терапију, Сектор за заједничке медицинске делатности,

као кандидати који у потпуности испуњавају услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Изабрани кандидати Наташа Анђелковић и Јелена Лековић су дужне да у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs) Одсеку за кадровске послове доставе лекарско уверење о здравственој способности за обављање напред наведених послова издато од стране органа надлежног за медицину рада (Службе/Института за медицину рада/ Завода за здравствену заштиту радника).

Уколико изабрани кандидати Наташа Анђелковић и Јелена Лековић буду испуњавали здравствене услове потребне за обављање напред наведених послова, са изабраним кандидатима Наташом Анђелковић и Јеленом Лековић ће се засновати радни однос закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрани кандидати бити лично контактирани од стране Одсека за кадровске послове.

Пошто остали изабрани кандидати у својим персоналним досијеима који се већ воде у Одсеку за кадровске послове имају приложен важећи доказ о испуњености здравствених услова за обављање напред наведених послова, радни однос са истима ће се засновати закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрани кандидати бити лично контактирани од стране Одсека за кадровске послове.

Кандидати који су се јавили на оглас имају право увида у огласни материјал у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs), те, уколико су незадовољни овом одлуком, у истом року имају право приговора вршиоцу дужности директора Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Ову одлуку објавити на интернет презентацији и огласној табли Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор, те копије исте доставити организационим јединицама за које се врши пријем кандидата у радни однос по предметном огласу.

Текст одлуке можете преузети у одељку Радни односи.