Бесплатни превентивни прегледи 25.03.2018. године

У складу са акцијом бесплатних превентивних прегледа коју је покренуло Министарство здравља Републике Србије Општа болница „Др Радивој Симоновић“ Сомбор дана 25.03.2018. године у периоду од 08.00 до 16.00 часова организује следеће прегледе:

1. Ултразвук абдомена,
  2. Прегледи меланома (младежа),
  3. Гинеколошки прегледи.

Ултразвук абдомена и прегледи меланома (младежа) обављаће се у просторијама Радиолошке службе – приземље Хируршког блока Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, Сомбор, улица Војвођанска бр. 75.

Гинеколошки прегледи ће се обављати у просторијама Одељења за гинекологију и акушерство Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор, Сомбор, Војвођанска 75.

НАПОМЕНА:

Пацијенти који намеравају обавити преглед ултразвук абдомена не треба да усносе храну након 20.00 часова претходног дана, а на дан прегледа не треба да уносе ни храну ни течност.

Прегледе могу обавити сви заинтересовани грађани, дакле и они грађани који немају регулисано здравствено осигурање.