нов 29 2017

По огласу број 29.-5679/2017, расписаном и објављеном дана 09. новембра 2017. године на Огласној табли Националне службе за запошљавање – Филијала Сомбор, за пријем у радни однос на НЕОДРЕЂЕНО ВРЕМЕ на упражњена радна места по Правилнику о организацији и систематизацији послова Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор бр. 29.-4735/2017 од 27. септембра 2017. године, изабрани су следећи кандидати:

• ИРЕНА БАНДА, за обављање послова дипломираног психолога Одсека превентивне делатности на Одељењу за психијатрију, Служба за психијатрију,
  • ФИЛИП ЕРЦЕГ, за обављање послова вишег физиотерапеута на Одељењу за физикалну медицину и рехабилитацију, Сектор за заједничке медицинске делатности, и
  • ИВАНА БУЊЕВЧЕВ, за обављање послова вишег физиотерапеута на Одељењу за физикалну медицину и рехабилитацију, Сектор за заједничке медицинске делатности,

као кандидати који у потпуности испуњавају услове предвиђене огласом и Правилником о организацији и систематизацији послова Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор са напред наведеним његовим изменама и допунама.

Изабрана кандидаткиња Ирена Банда је дужна да у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs) Одсеку за кадровске послове достави лекарско уверење о здравственој способности за обављање напред наведених послова издато од стране органа надлежног за медицину рада (Службе/Института за медицину рада/ Завода за здравствену заштиту радника).

Уколико изабрана кандидаткиња Ирена Банда испуњава здравствене услове потребне за обављање напред наведених послова, са изабраном кандидаткињом Иреном Банда ће се засновати радни однос закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрана кандидаткиња бити лично контактирана од стране Одсека за кадровске послове.

Пошто остали изабрани кандидати у својим досијеима који се већ воде у Одсеку за кадровске послове имају приложен важећи доказ о испуњености здравствених услова за обављање напред наведених послова, радни однос са истима ће се засновати закључењем уговора о раду, у вези чега ће изабрани кандидати бити лично контактирани од стране Одсека за кадровске послове.

Кандидати који су се јавили на оглас имају право увида у огласни материјал у року од 8 (осам) дана од дана објављивања ове одлуке на интернет презентацији Опште болнице „Др Радивој Симоновић“ Сомбор (www.bolnicasombor.org.rs), те, уколико су незадовољни овом одлуком, у истом року имају право приговора в.д. директора Опште болнице „др Радивој Симоновић“ Сомбор.

Текст одлуке можете преузети у одељку Радни односи.